У 2020 році у світі зросла кількість безконтактних POS-терміналів

  • Юлия
  • 07.12.2021 1493

Річні постачання POS-терміналів з підтримкою NFC сягнули 67,2 млн одиниць у всьому світі в 2020 році – про це йдеться у дослідженнях Berg Insight.

Так, в результаті такого сплеску загальна кількість досягла 140,5 млн, або 68% всіх POS-терміналів у світі.

Так, для порівняння, за даними Berg, у 2019 році по всьому світу було вироблено 47,8 млн. одиниць POS-терміналів з підтримкою NFC, а загальна кількість у всьому світі в травні 2020 року склала 100,4 млн. одиниць.

Таким чином, майже три чверті всіх POS-терміналів, поставлених у всьому світі протягом 2020 року, включали підтримку NFC (74%). Причому найвищий відсоток було встановлено у Північній Америці та Європі. Там понад дев’ять із 10 терміналів з підтримкою NFC (96%).

У дослідженні наголошується, що Бразилія, Туреччина та Китай залишаються серед ринків, де NFC також «дуже популярний».

Як пише nfcw з посиланням на Berg Insight, видання також прогнозує, що глобальна база POS-терміналів із підтримкою NFC зростатиме із середньорічним темпом зростання (CAGR) на 14,3%. За підрахунками фахівців, вона досягне загалом 274,2 млн одиниць у 2025 році або 91% усіх POS-терміналів у світі.

Тим не менш, незважаючи на швидке зростання наявної бази POS-терміналів з підтримкою NFC, аналітики відзначають, що “на деяких терміналах все ще не включені безконтактні функції”. Зокрема, у 2020 році лише близько 90 млн POS-терміналів у всьому світі приймали безконтактні платежі за допомогою карток Visa, Mastercard або UnionPay.

За даними Berg Insight, ринок мобільних POS-терміналів зростає приблизно такими ж темпами, як сегмент традиційних POS-терміналів. Повідомляється, що підключення NFC у сегменті мобільних POS збільшилося на 69% у 2020 році, а виробництво терміналів mPOS з підтримкою NFC досягло 26,9 млн одиниць.

Видання прогнозує, що глобальні постачання терміналів мобільних POS-терміналів з підтримкою NFC зростатимуть у наступні п’ять років у середньому на 11,7% і досягнуть 46,7 млн. одиниць до 2025 року.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що В Україні – новий рекорд із мікрокредитів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».