У Facebook Pay з’явилися персоналізовані платіжні QR-коди

  • Юлия
  • 07.04.2021 2605

Нещодавно у Facebook Pay з'явилася нова функція - персоналізовані QR-коди.

Повідомляється, що завдяки новинці користувачі зможуть здійснювати грошові перекази друзям чи родині з числа контактів.

Для відправки коштів достатньо відсканувати QR-код на екрані смартфона і вказати бажану суму.

Варто відзначити, що платіжна система Facebook Pay була запущена в 2019 році, перш за все, для оплати за покупки всередині соцмережі. Зокрема, в Україні Facebook Pay почав працювати не відразу – в серпні 2020 року.

У свою чергу, сервіс Shopping Tags (Facebook Shop) в Україні запустили тільки в березні 2021 року, пише finance.

На даний момент сервіс для оплати вже інтегрований у всі програми компанії – Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp. Після запуску QR-кодів гігант соціальних мереж сподівається залучити якомога більше людей через особисті платежі.

Зокрема, тепер користувачам буде доступна нова кнопка «сканування». Натиснувши на неї, користувач зможе сканувати QR-коди інших осіб, потім вибрати суму і відправити гроші.

Більш того, в Facebook Pay також є можливість відправляти персоналізовані посилання на оплату, які автоматично спрямовують платника на безпечну сторінку для передачі грошей на ваш обліковий запис.

На сьогоднішній день функція ще тестується користувачами в США, коли її запустять для інших користувачів – поки не повідомляється.

[Subscription]Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в мережу потрапило понад 20 тисяч паролів до електронних гаманців українців.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».