В Google Pay буде доступний віртуальний банківський рахунок та NFC-картка

  • Юлия
  • 13.07.2021 2627

Google анонсував запуск віртуальних дебетових карток з прив'язкою до платіжного сервісу Google Pay.

На даний момент відомо, що функціонал картки компанія намагалася впровадити і раніше. Проте, споживачі відзначали складність використання продукту і велику кількість обмежень.

Як пише minfin з посиланням на psm7.com, користувачі Android-пристроїв в США зможуть оформити «дебетову картку Google Pay» вже з 5 червня. Вона дозволить оплачувати покупки грошима, які знаходяться на рахунку в Google Pay.

Повідомляється, що нова картка Google Pay є віртуальною дебетовою карткою, випущеною спільно з платіжною системою Visa. Карткою можна оплачувати товари через NFC-модуль смартфона. Відзначається, що гроші, що надійшли на картку, зараховуються на баланс Google Pay. А для того, щоб здійснити платіж, необхідно піднести смартфон до терміналу.

У свою чергу, система спише необхідну суму через NFC-канал. Таким чином, принцип роботи нової картки схожий на картку з прив’язкою до Google Wallet, яку компанія надавала протягом 2013-2016 рр. Однак попередня версія картки сподобалася не всім користувачам, так як їм необхідно було отримувати фізичну картку поштою і прив’язувати її дані до платіжного сервісу.

Разом з тим, балансова картка Google Pay підтримує NFC і є віртуальною, незважаючи на назву. У Google вже повідомили, що в цьому році з’явиться можливість відкриття банківського рахунку з прив’язкою до Google Pay. Послуга буде називатися – Google Plex.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фінансові лідери країн G20 ввели глобальний податок в 15%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».