У Києві пройде інвестиційний мітап Investinsight

  • Юлия
  • 25.05.2021 2673

В рамках інтенсиву гості дізнаються, як побудувати власну інвестиційну стратегію в період турбулентності, а експерти розберуть на реальних кейсах ефективність і ризики класичних та нових високоприбуткових інструментів інвестування, а також ключові фактори впливу на інвестиційний клімат.

Івент відбудеться 27 травня в БЦ Gulliver. У заході візьмуть участь практикуючі приватні інвестори.

В рамках зустрічі відбудеться майстер-клас і жива дискусія на тему «Інвестиції в фондові ринки і кращі практики формування інвестиційних портфелів».

Організаторами мітапа виступають сайти про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua, Finace.ua.

Серед спікерів – успішні практикуючі інвестори: Директор Універ Капітал – Олександр Куликов, засновник Investudio – Андрій Масло, керуючий локальними активами ICU – Григорій Овчаренко і сімейний фінансовий радник, співзасновник бізнес-спільноти BOARD – Василь Матій.

Експерти розберуть такі теми, як структура капіталу мультимільйонерів з багатих країн, що робити в реаліях падаючого крипторинку, особливості цінних паперів як класу активів, можливості українського ринку капіталів, Американський фондовий vs Всесвітній фондовий ринок, фундаментальна відмінність акцій growth і value, поговорять про теорію раціонального ринку. Також експерти розкажуть, як скласти збалансований по прибутковості і ризику інвестиційної портфель, особливості роботи з різними брокерами, про курсовий прогнозі, як фактор вибору валюти інвестування і про те, як розумно інвестувати в ETF, які фонди вибирати.

На думку експертів, будь-яку невизначеність можна частково або повністю спрогнозувати, ґрунтуючись на здоровому глузді, статистичних даних і досвіді.

В рамках 2-годинного живого інтенсиву з практикуючими експертами та інвесторами на реальних кейсах будуть розглянуті ефективність і ризики класичних і нових високоприбуткових інструментів інвестування, ключові фактори впливу на інвестиційний клімат.

Зареєструватися на мітап можна за посиланням. Більш детальна інформація про мітап.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».