У Києві пройде конференція Global Payments Day

  • Юлия
  • 20.09.2021 2521

Експерти зі сфери глобальних платежів, електронної комерції та відкритого банкінгу зберуться, щоб обговорити актуальні питання щодо розвитку інфраструктури на рівні країни та світу.

Конференція відбудеться 23 вересня 2021 в Києві, в приміщенні Концерт-холу «Оазис», ЖК Ультрамарин.

Уже третій рік поспіль на конференції Global Payments Day експерти ділитимуться досвідом і знаннями.

У цьому році для учасників будуть працювати паралельно 2 сцени - традиційна, за тематикою Глобальних платежів, друга - з питань Відкритого банкінгу.

Організатори – Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем ЕМА – запросили на конференцію представників міжнародних компаній для того, щоб вони поділилися максимально практичними знаннями і досвідом щодо впровадження принципів open banking.

У програмі конференції – обговорення таких там, як «Тренди ринку і стратегії розвитку відкритої платіжної екосистеми з Open Banking», «Banking-as-a-Service (BaaS), як ключовий компонент відкритого банкінгу», «NPP: нові платіжні платформи – образ і перспективи» та інші.

В рамках конференції пройде дві панельні дискусії: «Ера відкритого банкінгу «Погляд Фінтех, банку та регулятора» і «Електронна комерція – спосіб, засіб та метод трансформації прийому глобальних і локальних платежів».

По завершенні конференції відбудеться Церемонія нагородження я GPD Award-2021.

Доречі, медіа-партнером події цього року виступає youtube-канал Ukrainian Fintech Hub.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що МФО позичають «до зарплати» вполовину більше оффлайн, ніж онлайн.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».