У Києві пройде конференція OpenEcoPay-2020

  • Юлия
  • 27.02.2020 974

Конференція, присвячена відкритій екосистемі цифрових платежів, пройде в Києві 11 березня за участю представників НБУ і учасників платіжної інфраструктури України.

Крім НБУ, в івенті візьмуть участь представники платіжних систем, провайдерів платіжних сервісів, банків, необанков, поштових та мобільних операторів, рітейлерів.

В рамках програми будуть розкриті такі теми, як концептуальні зміни в регулюванні українського платіжного ринку, віддалена ідентифікація, зокрема, європейський досвід. Експерти розкажуть, як працює BankID і eID в Скандинавських країнах.

Також відвідувачі зможуть дізнатися новинки в питаннях альтернативних способів прийому безконтактних платежів, про впровадження цифрових сервісів та інновацій.

Особливу увагу спікери приділять європейській платіжній директиві PSD2 і GDPR, експерти розкажуть, з чим зіткнулися європейські банки і системні інтегратори при впровадженні директиви.

Корисну інформацію зможуть для себе отримати працівники банківської сфери, експерти розкажуть особливості ефективного банківського бізнесу в цифрову епоху і поділяться стратегіями побудови і перспективами розвитку необанков.

Підписатися на розсилку

Також міжнародні експерти розкажуть про те, яким повинен бути електронний гаманець у 2020 році, які можливості нового рівня для рітейлу та платіжної сфери з BigData і AI.

Місце проведення: БЦ SENATOR (вул. Московська 2/32)

Дата: 11, березня 2020

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».