У Києві пройде конференція з інтернет-маркетингу 8P Online Edition

  • Юлия
  • 02.06.2020 959

Більше 15 спікерів-профі розкажуть про тренди SEO, PPC, Веб-аналітики, Digital і Business.

Конференція з інтернет-маркетингу 8Р вперше пройде онлайн! Так що отримати корисні знання тепер є можливість з будь-якої точки земної кулі.

Так, протягом двох днів, 9-10 червня, вас чекають нон-стоп доповіді з різних напрямків інтернет-маркетингу.

Івент буде цікавий не тільки профільним фахівцям різного рівня (від джуна до синьйора), але і власникам бізнесу, які хочуть бути в курсі трендів маркетингу.

Після закінчення конференції всі учасники отримають відеозаписи по кожному спікеру. До речі, серед них такі експерти інтернет-маркетингу, як Дмитро Деркач (Планета Кіно), Андрій Шатирко (Shatyrko Agency), Костянтин Найчук (eLama), Юрій Грузинський (Netpeak), Андрій Осипов (Школа веб-аналітики), Павло Козлов ( MegaDoc), Костянтин Червяков (Ringostat), Анна Мельничук (SendPulse) і багато інших.

Зверніть увагу, купивши квиток на 8Р 2020 (29 серпня), ви зможете взяти участь в онлайн-конференції безкоштовно. А вказавши промокод Platon-V, отримаєте в подарунок відеозаписи абсолютно всіх доповідей з 8Р 2019.

Дата онлайн-конференції: 9-10 червня 2020

Вартість участі: 500 грн.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».