У Києві пройде XXI Payments & XIV Security EMA Conference

  • Юлия
  • 18.05.2021 2940

Асоціація ЕМА спільно з Visa International за сприяння НБУ проведе щорічну конференцію XXI Payments & XIV Security EMA Conference: Payments Revolution 2021 Go Beyond New Normal.

Конференція відбудеться 20 травня 2021 в INVERIA Event Space по вул. Володимирській, 49А.

У центрі уваги в цьому році: новий закон про Платіжні послуги, регулювання інтерчендж і комісії за еквайринг, попередження та моніторинг платіжно-кредитних кіберінцідентів та шахрайських операцій.

Івент буде проходити в 2-х паралельних потоках, один з яких повністю присвячений платіжному бізнесу, діджитал-інноваціям та регуляторним ініціативам, інший – питанням кібер-гігієни, фінансовій безпеці та попередженню шахрайства в платіжній сфері. Партнером конференції виступає youtube-канал Ukrainian Fintech Hub.

Серед актуальних тем, які будуть розглянуті на конференції, незвичайні чинники і потрясіння в сфері платежів, екосистема платежів України до і після перезавантаження Закону про Платіжні послуги. Також будуть розглянуті суперечливі сценарії розвитку ринку в 2021-2025 роках в світлі можливого регулювання інтерчендж.

Експерти розглянуть такі питання, як розвиток українського регуляторного sаndbox, тенденції кіберзлочинів, інформаційна безпека і захист інформації в фінансових установах, кіберзагрози в телекомі і в банківській сфері, а також попередження та моніторинг кіберінцідентів та шахрайських операцій.

З питань участі та партнерства пишіть [email protected], телефонуйте 095-406-3369, Ірина Петрова. Повна програма та умови участі на сайті асоціації.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ВР може посилити кримінальну відповідальність за афери з електронними гаманцями.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».