У мережу потрапило понад 20 тисяч паролів до електронних гаманців українців

  • Юлия
  • 06.04.2021 2502

Українська кіберполіція викрила хакера, який крав паролі до облікових записів електронних гаманців і платіжних систем користувачів.

Повідомляється, що слідче відділення поліції №1 Хмельницького районного відділу поліції спільно зі співробітниками кіберполіції задокументували злочинну діяльність 30-річного чоловіка, який продавав паролі доступу до платіжних систем громадян на хакерських форумах.

На даний момент відомо, що шахрай викрадав паролі до облікових записів платіжних систем і електронних гаманців за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Потім фігурант формував відповідні електронні бази і продавав їх на спеціалізованих форумах.

Коло потерпілих ще визначається, але вже відомо, що в руки зловмисника потрапило як мінімум 20 000 облікових даних постраждалих.

В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські вилучили носії інформації і комп’ютерну техніку, яку направили на проведення відповідної експертизи.

На даний момент поліцейські проводять всі необхідні слідчі і процесуальні дії для встановлення кількості постраждалих і розміру заподіяної їм шкоди.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що користувачі Clubhouse зможуть користуватися функцією прямих платежів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».