У ТikTok можна буде купувати товари всередині додатку

  • Юлия
  • 26.08.2021 2549

Зовсім скоро користувачі TikTok, відомого сервісу обміну короткими відео, отримають можливість купувати товари безпосередньо через додаток.

Відзначається, що послуга стане можливою завдяки співпраці TikTok з канадською компанією Shopify.

За попередніми даними, власники бізнесів зможуть додавати функцію для здійснення покупок в своїх профілях TikTok. Функція буде безпосередньо прив'язана до їх онлайн-магазинів.

На даний момент сервіс знаходиться на стадії тестування і доступний торговцям тільки в США, Великобританії і незабаром - в Канаді.

Інструмент для здійснення покупок в найближчі місяці буде доступний ще в декількох регіонах, повідомляє minfin з посиланням на Інтерфакс-Україна. Крім того, Shopify вже уклала угоду з TikTok, в рамках якої продавці можуть створювати відеорекламу з можливістю безпосередньо перейти до покупки.

Відзначається, що компанія ByteDance, власник TikTok, зі штаб-квартирою в Пекіні, вже управляє торговим майданчиком на платформі Douyin. Це також додаток для обміну короткими відео для китайського ринку.

У США покупка товарів через соціальні мережі ще не так поширена, проте подібну функцію вже використовує соцмережа Instagram, що належить Pinterest та Facebook Inc.

Зокрема, поява подібної функції і ведення інструментів електронної комерції TikTok посилить конкуренцію між нею та Facebook.

Варто нагадати, що Facebook в минулому році представила інструменти для просування товарів і послуг в Instagram в ряді країн, а також цифровий канал продажів усередині соцмережі.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Revolut запускає сервіс управління заробітною платою.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».