В Україні офіційно запрацювала платіжна система PayPal

  • Юлия
  • 18.03.2022 216

За даними міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, PayPal офіційно почав працювати в Україні.

За даними Михайла Федорова, тепер в Україні за допомогою PayPal можна купувати в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки.

Зокрема, у листі компанії повідомляється, що PayPal запускає послуги особистих переказів. Крім того, компанія дозволяє перераховувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки.

У повідомленні платіжної системи, яка зайшла в Україну, сподіваються, що ці послуги допоможуть українцям отримувати гроші від їхніх друзів та родичів з усього світу.

Крім того, очікується, що дані сервіси мають бути також корисними для українців, які покинули країну. Зокрема, вони зможуть розплачуватись чи знімати готівку в тих країнах, де вони зараз перебувають.

Для цього необхідно підв’язати до облікового запису PayPal картки Visa та Mastercard і карткою одразу можна користуватися.

Як зазначив міністр, Україна висловлює подяку команді, що так швидко відреагувала на прохання українців та підтримує мешканців нашої країни під час війни.

Українська влада та ІТ-спільнота досить швидко відреагували на згоду платіжної системи розпочати роботу в Україні.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні легалізували криптосектор – підписано закон про цифрові активи.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».