В Україні відкрили центр підтримки малого бізнесу Meta

  • Юлия
  • 25.07.2022 278

За даними корпорації Meta, в Україні запущено спеціалізований навчальний центр підтримки українського бізнесу.

Повідомляється, що ця програма реалізується за підтримки Мінцифри та Дія, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінцифри.

За даними Програми розвитку ООН, через російське вторгнення 50% українських підприємств повністю закрилися. У той час, як інша половина змушена працювати набагато менше своїх можливостей.

Компанія Meta продовжує підтримувати Україну та запускає програму допомоги з відновлення економіки країни.

За попередніми даними, буде запущено різноманітні освітні ресурси для українських підприємців. Зокрема, понад 20 курсів Blueprint та навчальна платформа Meta Boost, які допоможуть опанувати навички володіння компанією та проводитимуть онлайн-зустрічі для підприємців.

Так, у майбутньому планується фінансова підтримка з боку компанії Meta у розмірі 1,5 млн доларів, щоб українські малі та середні підприємства могли проводити рекламні кампанії на платформах корпорації. Однак деталі даного начівання будуть повідомлені окремо пізніше.

Підтримка українського бізнесу має вирішальне значення для економіки та суспільства по всій країні, тому компанія запустила центр підтримки малого бізнесу. Тут ви знайдете онлайн-навчання за запитом, інструменти та ресурси, які допоможуть вам у ці важкі часи.

На даний момент для підприємців вже доступні деякі гайди з переходу бізнесу до соцмережі, креативних рекламних стратегій та ін.

Підписатися на розсилкуНагадаємо, раніше ми писали про те, що ринок реклами в Україні через війну скоротився більш ніж на 70%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».