За даними Українського процесингового центру (UPC), загальна кількість транзакцій по картах за другий квартал поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 35,7%.
Як повідомляється в прес-релізі UPC, частка покупок, оплачених карткою в POS-терміналах, за другий квартал 2021 року сягнула 63% від усіх фінансових транзакцій по картках банків-клієнтів UPC.
В цілому, загальна кількість покупок, оплачених карткою, зросла на 39,4%. В середньому в місяць кількість становила 9 угод на одну активну картку.
Згідно зі статистикою Українського процесингового центру, спостерігається збільшення грошових обсягів оплат карткою за останні три місяці. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, власники карток витрачають на 41% більше.
Доречі, експерти відзначають, що оплата 64,4% всіх покупок проводиться безконтактними транзакціями, що збільшило швидкість розрахунків.
Змінилася поведінка власників карток і по відношенню до зняття готівки. Зокрема, операції зняття готівки на даний момент займають друге місце за кількістю транзакцій. Відзначається, що за другий квартал їх частка досягла 17,1% всіх фінансових транзакцій по картах банків-клієнтів UPC. Проте, ця частка на 5% менше, ніж в минулому році.
Зокрема, кількість операцій зняття готівки в банкоматах у 2021 році збільшилася на 10% і становить дві угоди в місяць на одну активну картку. Разом з тим, обсяги АТМ-транзакцій збільшилися на 20,3%. Середня сума чека дорівнювала 3389 грн, що на 9% більше ніж у минулому році.
У відділеннях банку готівку через касу знімають на 17,9% рідше, а обсяги таких операцій збільшилися на 40,5%.
Українці продовжують активно розплачуватися карткою в інтернеті. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 го, в II кварталі 2021 року кількість оплат в інтернеті збільшилася на 47%. Це на 6% більше, ніж в минулому році. Зросли і обсяги – на 77%. Середня сума чека в інтернеті дорівнювала 1913 грн, що на 20,9% більше ніж в минулому році.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї викрадають персональні дані, розсилаючи листи від імені Нацполіціі.
На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».