В Україні підвищать ліміт по карткових переказах

  • Юлия
  • 27.05.2021 2548

Нововведення спрямоване на те, щоб розрахунки проводити було більш комфортно, але перегляд суми буде мізерним.

Повідомляється, що під час проведення карткових операцій під банківський фінмоніторинг не підпадатиме сума 5000 гривень.

Варто нагадати, що на даний момент під фінансовий моніторинг потрапляє сума 5000 гривень і вище, тобто перевірки не стосуються переказів на суму 4999 гривень.

Іншими словами, до граничної суми додали 1 гривню, щоб українцям було зручніше поповнювати банківські картки в терміналі і здійснювати грошові перекази на картку.

Таким чином, поданий до Верховної Ради законопроект №5559 покликаний підняти граничну суму до 5 тисяч гривень включно.

За словами ініціаторів, для українців є великою проблемою поповнення карток і відправка коштів на суму 4999 гривень, так як 1 гривню доводиться пересилати окремо.

Відповідно, такі операції є доступними далеко не у всіх терміналах, так як більшість з них приймає суми від 5 гривень.

В іншому випадку суму 5000 грн і вище вже не пропускається. Тому фразу «яка є меншою, ніж 5000 гривень» запропонували замінити на «що не перевищує 5000 гривень».

За даними ініціаторів заміна цих двох слів в законі здається дрібницею, але вона торкнеться мільйонів українців і істотно полегшить операції з переказом коштів і поповненням карток.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні кількість платіжних карток зросла на 2,5%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».