В Україні розширили список одержувачів грантів за проектом «еРобота»

  • Юлия
  • 09.08.2022 366

Днями український уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у рамках проекту «еРобота».

Повідомляється, що тепер гранти за цією програмою зможуть отримати фізичні особи-підприємці.

Про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмігаль.

За даними глави Уряду, спілкування з бізнесом продовжується, щоб програма запрацювала справді масштабно.

Зміни у програмі торкнулися розміру гранту – тепер він буде прив’язаний до створення певної кількості робочих місць. Крім того, внесено зміни до програми мікрогрантів щодо заохочення малих фермерських господарств.

Повідомляється, що для підприємств, які беруть участь у грантах, розширено напрями, на які можна витрачати гроші. Наразі це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг та товарів, пов’язаних з виробництвом, зазначив Денис Шмігаль.

Відомо, що на отримання грантів для створення чи розширення існуючих підприємств у рамках проекту «еРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок.

Так, 100 заявок – за програмою створення нових теплиць та нових садів, понад 400 – за програмою створення нових переробних підприємств. Все це вже найближчими місяцями конвертується в тисячі робочих місць.

Крім цього, прем’єр-міністр наголосив, що така кількість заявок за перший місяць роботи програми показує, що люди зацікавлені у створенні власного бізнесу в Україні. Таким чином, держава їм у цьому допоможе, адже приватний сектор – це основа сильної та стійкої економіки.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в НБУ підтримали запровадження податку у розмірі 10% на купівлю валюти.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».