В Україні створили дорожню карту розвитку віртуальних активів

  • Юлия
  • 17.05.2021 2619

Мінціфри спільно з представниками інших відомств і кріптобізнесу визначили дорожню карту, цільову модель екосистеми віртуальних активів в Україні і сценарії її розвитку.

За даними прес-служби міністерства цифрової трансформації, 13 травня відбулася заключна сесія форсайтних досліджень галузі віртуальних активів в Україні.

Відзначається, що в рамках даної зустрічі учасники сформували бачення і дорожню карту розвитку нової індустрії в Україні.

В рамках форсайта «Віртуальні активи 2030» виділені ключові сценарії розвитку галузі віртуальних активів в Україні на основі переосмислених трендів, які впливають на майбутнє нової індустрії.

Отже, серед цілей форсайта: формування спільного бачення розвитку екосистем віртуальних активів в Україні з урахуванням різних стейкхолдерів; розробка дорожньої карти і стратегії спільних дій для оптимізації траєкторії розвитку даної галузі. А також створення спільноти як суб’єкта реалізації цієї стратегії на основі спільного бачення розвитку нової індустрії в Україні, повідомляється на сайті міністерства.

Дослідження за методологією  форсайт (foresight) об’єднує ряд дослідницьких заходів, спрямованих на прогнозування і конструювання майбутнього на основі поєднання об’єктивного аналізу і суб’єктивних припущень.

Дослідження об’єднало широке коло профільних експертів, в тому числі блокчейн- і крипто-підприємців, представників органів виконавчої влади, народних депутатів, регуляторів – Мінціфри, НБУ і Нацкомісії з цінних паперів і фондових ринків.

Подія відбулася за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, Українського крипто-стартапу Trustee Wallet і міжнародної кріптокомпанії Binance.

Публікація результатів дослідження «Віртуальні активи 2030» та презентація деталізованої дорожньої карти розвитку нової індустрії в Україні запланована на червень 2021.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні набирає популярність перший профільний фінтех-канал на youtube – Ukranian Fintech Hub.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».