Фізособи-підприємці в Україні використовують 62 тисячі реєстраторів розрахункових операцій.
За даними Державної податкової служби, в серпні 2021 роки кількість суб'єктів господарювання, які фіскалізують свої розрахункові операції, збільшилася біль ніж в два рази.
Відзначається, що підприємств з РРО стало на 113,5% більше в порівнянні з серпнем 2020 го.
Так, число встановлених ФОП-ами реєстраторів розрахункових операцій свідчить про належний рівень суспільної свідомості серед платників податків і підтверджує простоту використання реєстраторів розрахункових операцій для ведення бізнесу та фіскалізації розрахункових операцій, вважають в ДПС.
У ДПС повідомляють, що фахівці податкової протягом року провели масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед ФОП, у яких виник обов’язок застосовувати РРО у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування.
Варто нагадати, що обов’язкове застосування РРО для фізосіб-підприємців, які є платниками єдиного податку II-IV груп з обсягом доходів не більше граничного для І групи платників «єдиноподатників» відклали до 1 січня 2022 року.
За даними Глави парламентського податкового комітету Данила Гетманцева, фіскалізація є простою цивілізованою системою обліку розрахункових операцій.
Відзначається, що подібний механізм діє в усіх державах світу, включно з Україною.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні заборонять фінансові піраміди та їх рекламу.
На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».