В Україні вчетверо зросла кількість ідентифікацій через систему BankID

  • Юлия
  • 13.01.2022 257

За даними Національного банку, кількість успішних ідентифікацій через BankID НБУ продовжує збільшуватись. Зокрема, протягом минулого року показник зріс у чотири рази.

Повідомляється, що за 2021 рік до системи BankID НБУ приєдналося 13 банків у якості ідентифікаторів, а також 54 учасники – постачальники послуг.

На сьогоднішній день система BankID НБУ налічує 131 абонента: це 39 банків-ідентифікаторів та 92 учасники — постачальники послуг.

Варто зазначити, що сьогодні дистанційно з використанням Системи BankID НБУ надають послуги 8 банків. Здебільшого це послуги з відкриття рахунків, гаманців з електронними грошима та кредитні картки.

Згідно зі статистикою Нацбанку, у грудні минулого року Система BankID НБУ перетнула межу в 110 успішних ідентифікацій користувачів за одну хвилину.

Разом з тим, всього за минулий рік у Системі BankID НБУ здійснено понад 30 млн. успішних електронних ідентифікацій. Це в 4 рази більше, ніж за 2020 рік – тоді це число становило 7,6 млн. Також це у 100 разів більше, ніж за 2019 рік – тоді зроблено 300 тисяч успішних електронних ідентифікацій.

Варто нагадати, що комерційна модель системи BankID НБУ запроваджена в Україні у липні 2020 року. Ця технологія дозволяє банкам-ідентифікаторам отримувати плату від абонентів, які надають банківські, фінансові чи комерційні послуги за кожну успішну ідентифікацію. При цьому адміністративні та державні послуги у системі не тарифікуються.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали, що за місяць українці продали рекордний обсяг валюти.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».