В Україні в онлайн-режимі пройде UAFIN.TECH 2020

  • Юлия
  • 15.12.2020 892

Цього тижня, 18 грудня, в режимі онлайн відбудеться щорічна конференція міжнародного масштабу про новітні інновації та технології фінансового сектора - UAFIN.TECH 2020.

Конференція цього року об'єднує політиків, лідерів інноваційних технологій, глобальні компанії, стартапи та інвесторів для обміну знаннями та досвідом.

Топові українські та зарубіжні спікери долучаються до конференції для обговорення майбутнього розвитку Fintech України та світу. Ведучою секції Startup session виступить керівник проекту Ukrainian Fintech Hub, PR-фахівець PSP Platon Лідія Єременко.

Організатором виступає Українська асоціація Фінтех і інноваційних компаній, конференція пройде за підтримки USAID, VISA і IFC (World Bank Group). Інфопартнером події виступає youtube-канал Ukrainian Fintech Hub.

В рамках конференції 2020 року експерти обговорять: майбутнє фінансової регуляції і трансформації, а також майбутнє банкінгу, платежів і технологій.

У числі спікерів UAFIN.TECH 2020 року – голова НБУ Кирило Шевченко, Міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров, Керівник IFC, регіонального представництва в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, а також представники великих фінтех-компаній в Україні: Payoneer, Paytm Bank Transfers, Visa, банку ПУМБ, «Нова Пошта», «Укргазбанк», NovaPay, а також УБКІ, Києво-Могилянської бізнес-школи, Paysera і ін.

UAFIN.TECH 2020 року – місце обговорення надважливих питань стратегії розвитку фінансових технологій України. Основним меседжем івенту є перетворення COVID-хаосу в каталізатор зростання.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Фонд гарантування вкладів поширить гарантії на вклади в НФУ.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».