В Україні все більше популярності набувають токенізовані картки

  • Юлия
  • 25.11.2021 2083

За даними Нацбанку, за 9 місяців 2021 року їхня кількість зросла до 5,5 млн штук - на 39%.

Разом з тим, з початку року кількість безконтактних банківських карток, які були використані для виконання операцій, зросла до 17 млн. штук – на 30%.

На сайті НБУ наголошується, що сума безконтактних угод за три квартали 2021 року становила 448,5 млрд. гривень, а це близько 73,5% від усіх угод. З початку року кількість платіжних карток загалом зросла до 78,4 млн штук – на 7%.

Що ж таке токенізована платіжна картка? Це віртуальна банківська картка, яку не потрібно носити із собою, вона є у смартфоні чи іншому пристрої. Клієнти розраховуються за товари чи послуги за допомогою карток, прив’язаних додатків – це називають токенізацією.

Технологія токенізації платіжних карток забезпечує безпеку платежів. Основний принцип токенізації полягає у заміні платежів клієнта певними значеннями – токенами.

Разом про тим, токен не має персональної інформації, лише логічно пов’язані з справжніми даними. Будучи згенерованим, такий токен може бути використаний лише разово.

По токену неможливо відновити номер платіжної картки, і навіть якщо шахрай перехопить токен, неможливо буде скористатися.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія із популяризації Cashless.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».