В Україні виділили перші 400 грантів для бізнесу

  • Юлия
  • 26.07.2022 453

У рамках державної програми «єРобота» найближчим часом в Україні 424 підприємці зможуть відкрити чи розширити свій бізнес завдяки держпрограмі грантів.

Повідомляється, що на рахунки підприємців буде перераховано 98,2 млн. грн., повідомляє прес-служба Міністерства економіки.

У рамках цієї програми підприємці зможуть витратити кошти на закупівлю чи лізинг обладнання, оренду приміщення, придбання сировини та матеріалів.

Відомо, що більше грантів отримають мешканці Києва – заявки подали 101 особу. Крім того, лідерами за кількістю позитивних рішень є підприємці Київської області – 62 заявки, Дніпропетровська – 52 заявки та Полтавська область – 40 заявок.

Так, серед сфер діяльності найбільша кількість грантів буде спрямована на розвиток чи створення підприємств оптової та роздрібної торгівлі та ремонту автотранспортних засобів. Схвалено 142 заявки.

Крім того, 127 одержувачів коштів планують започаткувати підприємство переробної промисловості. Ще 66 грантів отримають підприємства на створення чи розвиток власних кемпінгів, готелів та закладів громадського харчування.

Зазначається, що загалом заявки через портал «Дія» на отримання мікрогрантів подали вже 5031 підприємець. Усі, хто успішно пройде етапи відбору, отримають від 50 до 250 тисяч гривень на існуючу чи нову справу.

Зазначається, що учасник зобов’язаний створити 1-2 робочі місця та здійснювати діяльність протягом 3 років, сплачуючи податки та збори.

До речі, у рамках програми 4,7 тис. українців подали заявки на отримання гранту з низки напрямків, включаючи власну справу, модернізацію переробного підприємства та підтримку аграріїв.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні відкрили центр підтримки малого бізнесу Meta.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».