В Україну з грошовими переказами зайшов британський фінтех-стартап Revolut

  • Юлия
  • 31.05.2021 2702

Українці зможуть приймати грошові перекази від британців на свої грошові платіжні картки.

Як пише ain.ua, відомий британський фінтех-стартап Revolut запустив грошові перекази на платіжні картки українських банків.

На даний момент відомо, що користувачі можуть відправляти кошти в Україну більш ніж в 30 валютах.

У розсилці Revolut повідомлялося, що грошові перекази можна буде здійснювати в доларах, швейцарських франках, євро, фунтах і інших валютах. Разом з тим, перекази в гривні, повідомляє Revolut, українцям поки не доступні.

Повідомляється, що комісія за переказ грошових коштів на українську картку становить від 3 до 5 євро. Відомо, що кошти будуть зараховані на рахунок одержувача протягом 3-5 робочих днів.

За попередніми даними, щоб відправити кошти, необхідно зайти в розділ платежів Payments, вибрати Send. Потім створити новий платіж, вибрати Add a bank recipient і вибрати Україну. Після чого додати повне ім’я, номер рахунку та код BIC / SWIFT одержувача, натиснути на одержувача і ввести суму грошей, потім натиснути Continue. Перевіривши правильність зазначених даних платежу, можна відправити платіж.

Для довідки. Британський банківський сервіс Revolut існує з 2015 року і позиціонує себе як банк без відділень. Основний продукт – сервіс для обміну валюти без банківської комісії. Всі операції виконуються через додаток на смартфоні. Доречі, в серпні 2019 стартап запустив сервіс для покупки акцій. На даний момент в компанії близько 13 млн клієнтів по всьому світу.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що обсяг грошових переказів трудових мігрантів в Україну виріс на 15%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».