В Україну зайдуть відразу три нові мобільні банки

  • Юлия
  • 29.11.2021 1720

На думку експертів, той факт, що в Україну планують зайти три нові банки, говорить про підвищення інвестиційної привабливості країни.

Зокрема, вже в 2022 році в Україну планують зайти відразу три сильні гравці фінансового ринку. Це британський мобільний банк Revolut, грузинський TBC Bank та казахстанський сервіс Kaspi. kz.

На думку одного із засновників мобільного банку monobank Олега Гороховського, це чудові новини.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook Олег Гороховський, 14 років в Україну ніхто із іноземних банків не інвестував. І тут одразу три сильні гравці.

«Ринок став привабливішим за рахунок можливості відкривати рахунки без візиту до банку, а раз так, то для виходу на нього немає необхідності створювати наземну інфраструктуру», – пише Гороховський.

Крім того, він наголосив, що з приходом нових гравців конкуренція на ринку України збільшиться. Зокрема, за рахунок нових продуктів, технологій та маркетингу з великими бюджетами.

Споживачі фінансових послуг від цього лише виграють. Разом з тим він зазначив про конкуренцію з monobank, що його компанію люблять за досвід, а вибирають через вигоду.

Він прокоментував появу нових гравців та нових фінансових послуг досить відкрито: «Чи будуть у нових гравців вигідні умови — звісно, ​​будуть. Чи зможуть вони створити клієнтський досвід, що запам’ятовується, не впевнений».

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні зріс індекс фінансової грамотності населення.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».