Вакциновані українці відкрили понад 400 тисяч карток

  • Юлия
  • 13.12.2021 1209

За даними віце-прем'єр-міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, українські банки відкрили 302 тисячі 310 віртуальних карток для виплат щепленим від коронавірусу в рамках проекту «Підтримка».

Повідомляється, що з більш ніж 300 тисяч карток було відкрито в необанку monobank, який працює на базі Універсал Банку – 255 039 карток. Ще 25 611 карт відкриті в А-Банку і 21 660 - в Альфа-Банку.

Крім того, Федоров додав, що інші українські банки наразі проходять процес підключення.

Співзасновник monobank Олег Гороховський пізніше навів оновлені дані: за добу клієнти необанку оформили вже 481 309 віртуальних карток для виплат обіцяної 1000 грн, пише finclub.

Державна програма «Підтримка» стартує в Україні з 19 грудня і триватиме рік. В рамках цієї програми повністю вакциновані українці зможуть отримати від держави 1000 гривень на віртуальні картки через мобільний додаток «Дія».

Зазначається, що кошти можна буде витратити на квитки в театр, музей, кінотеатр, концерт, заняття спортом, книги, а також квитки на внутрішні авіа- і залізничні рейси з 19 грудня протягом року.

Отримати фінансову винагороду зможуть усі щеплені українці незалежно від того, коли вони пройшли повний курс вакцинації. На першому етапі програми взяти участь у програмі можна буде лише через мобільний додаток «Дія».

Для цього потрібно вибрати послугу «Підтримка», пройти перевірку на відповідність встановленим критеріям, відкрити віртуальний рахунок в онлайн-банку, отримати на нього гроші та витратити їх на покупку послуги у суб’єкта бізнесу, що бере участь у програмі. За попередніми підрахунками, це понад 6000 підприємств.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про карту кібершахрайства – обман споживачів в Україні та ЄС.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».