Visa і Мінцифри вдосконалюють безготівкову оплату в сервісі «Дія»

  • Юлия
  • 02.09.2021 2574

Міністерство цифрової трансформації і компанія Visa під'єднають безготівкову оплату додатку «Дія» до платформи Cybersource.

Повідомляється, що реалізація даного проекту відбулася в рамках Меморандуму про співпрацю, який був підписаний Visa і міністерством цифровий трансформації в листопаді 2019 року.

Як повідомляється в прес-релізі компаній, глобальна модульна платформа Cybersource від Visa забезпечує пряме підключення до глобальної мережі VisaNet.

Відзначається, що це буде сприяти стабільності, надійності і безперебійності онлайн-платежів. Крім того, підключення дозволить прискорити адаптацію інноваційних методів платежів.

За даними керівника з розвитку електронних послуг в Міністерстві цифрової трансформації України Мстислава Баніка, в результаті співпраці Visa і Міністерства цифровий трансформації українці зможуть оплачувати адміністративні та інші електронні послуги на порталі і в мобільному додатку Дія в кілька кліків. Він підкреслив, що це швидко, зручно і безпечно, пише psm7.

Як повідомляється в прес-релізі, проект реалізований за активної участі платіжної платформи Tranzzo. Функцію розрахункового банку-еквайєра Cybersource в платежах забезпечує Райффайзен Банк.

За даними Visa, для компанії завжди було важливим привносити свої інноваційні рішення в Україні, які сприяють ефективному розвитку безготівкової економіки країни.

Крім того, в рамках чинного Меморандуму про співпрацю компанія Visa і «Дія» проведуть інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію безготівкових цифрових оплат і підвищення обізнаності населення про доступне функціонал порталу державних послуг.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Рада Нацбезпеки і оборони створить в Україні кібервійска.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».