Visa на деякий час скасовує транзакційні комісії

  • Юлия
  • 07.03.2022 584

За даними платіжної системи Visa, внутрішні транзакційні комісії та міжбанківські комісії для внутрішніх транзакцій у торгових точках протягом березня 2022 року будуть скасовані.

Про це повідомила Віра Платонова, старший віце-президент та регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східній Європі.

Варто звернути увагу, що Visa тимчасово скасує внутрішні міжбанківські та еквайрингові трансакційні комісії на території України для платежів на благодійні цілі до 31 травня 2022 року.

Ці заходи спрямовані на підтримку клієнтів платіжної системи Visa та торгово-сервісних підприємств. А також на забезпечення функціонування електронних платежів у складний воєнний час.

До речі, раніше ЗМІ писали, що Visa оприлюднила список банків, проти яких запроваджено санкції.

Зокрема, до списку потрапили не лише російські, а й білоруські банки, повідомляється на сайті United States Government.

Додамо також, що 3 березня три найбільші українські банки – ПриватБанк, Ощадбанк та Райффайзен Банк – повідомили про відміну еквайрингових комісій для своїх клієнтів-торговців, які приймають банківські картки. Цей крок робиться для стимулювання безготівкових розрахунків, оскільки інкасація готівки в умовах бойових дій є ускладненою та небезпечною.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк спростив банкам зарахування готівки на благодійність.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».