Visa оновила програму безпеки онлайн-транзакцій

  • Юлия
  • 22.04.2020 732

Платіжна система Visa представила програму Visa Secure в оновленому вигляді, зробивши онлайн-транзакції безпечнішими.

Так, оновлена Visа Secure (раніше Verified by Visa) являє собою набір правил, яких зобов'язані дотримуватися банки-емітенти та торгово-сервісні підприємства, для проведення аутентифікації транзакцій під час онлайн-покупок.

Правила передбачають верифікацію власника картки до авторизації платежу.

За даними компанії Visа, оновлений протокол дозволяє власнику картки підтвердити свою особистість перед банком або іншою компанією, яка випустила картку.

Підтвердження особи при здійсненні платежів в інтернеті або в момент проведення транзакції оффлайн доступне без пред’явлення фізичної картки.

За даними старшого віце-президента і директора регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи Віри Платонової, нова програма істотно розширює можливості торговельних підприємств і банків у виявленні спроб шахрайства. Також програма дозволяє власникам карток оплачувати покупки швидко, зручно і просто.

Запобігання несанкціонованим транзакціям досягається за рахунок додаткового рівня безпеки. Оновлена ​​програма також дозволяє захистити торгово-сервісні підприємства від шахрайства. За даними платіжної системи, власники карток зможуть проводити оплату за використанням різних каналів. Нова функція доступна в браузерах на смартфоні, мобільних додатках і електронних гаманцях. Таким чином, оновлений протокол дозволяє інтернет-магазинам збільшити число завершених покупок.

Підписатися на розсилку

Visa Secure допомагає краще справлятися з виявленням та запобіганням спроб шахрайства за рахунок більш ніж 10-кратного збільшення обсягу даних, які аналізують емітенти для ефективного прийняття рішень.

Повідомляється, що новий протокол доступний на ринку Східної і Центральної Європи, Африки та Близького Сходу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні з’явиться платформа для скарг споживачів фінпослуг.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».