Visa планує випустити криптовалютну картку

  • Юлия
  • 22.06.2022 184

За даними Noworries.news, одна з найбільших платіжних систем світу Visa оголосила про запуск банківських карток, які підтримуватимуть криптовалютні платежі.

Компанія Visa опублікувала на своєму офіційному сайті детальну інформацію про запуск криптокартки.

Картка буде запущена поки що лише в Латинській Америці. Запуск проходитиме у партнерстві з Латиноамериканськими стартапами: Satoshi Tango, Lemon Cash, Zro Bank та Afterbank.

Повідомляється, що власники нових криптокарток зможуть розплачуватися цифровими валютами, купувати криптоактиви на майданчиках, що підтримують платіжну систему Visa. Також користувачі зможуть отримувати повернення грошей за покупку в біткоїнах.

Як відзначає старший віце-президент з інновацій Visa Роміна Зельцер, криптовалютна екосистема продовжує розвиватися та розширюватися в Латинській Америці завдяки збільшенню інвестицій, широкому прийняттю споживачами та великій кількості варіантів використання.

Платіжна система, у свою чергу, має намір продовжувати розвивати стратегію підтримки криптоіндустрії, своїх партнерів та клієнтів.

Зазначається, що головною метою МПС Visa у цьому проекті є надання якомога більшій кількості людей можливості використовувати криптовалюти через свою платіжну мережу.

Раніше Mastercard розширила свою платіжну мережу для ринку незамінних токенів і Web3. Таким чином, власники банківських карток Mastercard зможуть купувати NFT, не купуючи попередньо криптовалюту.

Водночас у березні 2021 року Visa стала першою з великих платіжних систем, яка почала проводити трансакції у криптовалюті.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кредитні ризики під час війни банки оцінюватимуть по-іншому.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».