Visa повідомляє про вплив Covid-19 на обсяги платежів

  • Юлия
  • 03.04.2020 838

За даними платіжної системи Visa, обсяги платежів і транскордонних операцій істотно падають.

Зокрема, обсяги транскордонних операцій впали на 19%, а обсяги платежів за кредитними картками в США в березні 2020 року скоротилися на 7% в порівнянні з березнем 2019 року.

При цьому, обсяг платіжних карток в США скоротився на 1%, що привело до загального зниження обсягу платежів Visa на 4%, відзначає платіжна система.

За даними компанії, з урахуванням поширення вірусу на всіх континентах за останні кілька тижнів, відзначається зниження транскордонних витрат, пов’язаних з поїздками, пише nfcw.

У зв’язку з карантинними заходами практично у всіх країнах, знизилися витрати на поїздки, ресторани, внутрішні витрати, розваги, паливо.

Компанія відзначає, що може зазнати фінансових втрат ще й через низку операційних факторів. Крім збоїв в торгівлі, компанія звертає увагу на підвищений ризик кібершахрайства з платежами, пов’язаний з Covid-19. Кіберзлочинці все частіше намагаються отримати вигоду зі збоїв, з огляду на зростання онлайн-банкінгу, електронної комерції та іншої онлайн-активності.

Також виникають проблеми з надійністю і доступністю стандартних послуг Visa через зміни в нормальній роботі сервісів. Відзначається збільшення обсягу непередбачених клієнтських і нормативних запитів на отримання інформації та підтримки.

Також фахівці платіжної системи готуються до додаткових нормативних вимог, для вирішення яких можуть знадобитися додаткові ресурси і витрати. Зокрема, не виключені урядові ініціативи щодо скорочення або усунення витрат на оплату.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про переведення бізнесу в онлайн: ТОП-5 лідируючих платіжних інструментів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».