Visa зменшує кількість відхилених транзакцій за допомогою штучного інтелекту

  • Юлия
  • 26.08.2020 821

Компанія Visa почала використовувати штучний інтелект для того, щоб допомогти фінустановам управляти авторизацією транзакцій під час перебоїв в обслуговуванні в реальному часі.

Відзначається, що технологія Visa Smarter Stand-in Processing використовує принцип глибокого навчання для детального аналізу попередніх транзакцій, перш ніж приймати рішення про затвердження або відхилення транзакцій від імені банків-емітентів, якщо системи останніх відключаються.

За попередніми даними, Smarter STIP аналізує транзакції аж до рівня власників карток, таким чином, система покладається не тільки на статичні правила.

За даними компанії Visa, подібна технологія дозволяє в деяких випадках знизити кількість відхилених транзакцій до 50%, пише finextra.

Як повідомляє директор по продуктах Visa Джек Форестелл, споживачі очікують безперебійного і миттєвого доступу до своїх коштів на карті. Відповідно, невиконання даних очікувань може дорого обійтися.

За його словами, обробка резервних копій завжди була найважливішою гарантією для клієнтів, тому з додаванням ШІ, ця функція стає ефективніше.

Відомо, що доступною технологія буде вже в жовтні, і вона вже викликала інтерес фінкомпаній по всьому світу.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що молодь частіше думає про безпеку онлайн-покупок.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».