Visa збільшила ліміт безконтактних операцій без PIN до 1500 гривень

  • Юлия
  • 14.04.2020 810

Платіжна система Visa збільшила ліміти по безконтактних транзакціях без введення PIN-коду до 1500 гривень.

Ліміт операцій, при проведенні яких не потрібна аутентифікація власника картки, збільшений в ряді країн світу у зв'язку з пандемією.

Так що українці тепер будуть мати можливість оплачувати покупки, доклавши до терміналу картку, смарт-годинник або смартфон з електронним гаманцем Apple Pay або Google Pay.

Варто відзначити, що близько року тому компанія підняла ліміт безконтактних оплат без пін-коду до 1000 гривень. До речі, при оплаті смартфоном і носимими пристроями при використанні рішень на базі Visa Token Service вводити пін-код не потрібно при транзакціях на будь-яку суму.

Для торговців і покупців в цьому є ряд істотних переваг. Зокрема, безконтактна технологія забезпечує найбільш зручний, швидкий і надійний спосіб оплати, дозволяючи здійснювати оплату товарів і послуг в один дотик.

Більш того, сервіс Visa Easy Payment забезпечує один з найнижчих рівнів шахрайства серед всіх типів платежів, що важливо, адже для середнього українця сума в 1500 гривень – досить суттєва.

Підписатися на розсилку

Далі в планах компанії – тісна взаємодія з банками та представниками роздрібної торгівлі для реалізації всіх необхідних технічних змін в точках продажу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Mastercard і Visa планують підвищити комісії на операції з картками.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».