Visa запускає сервіс для банків та приватних осіб на основі AI

  • Юлия
  • 05.02.2021 887

Компанія запускає сервіс, який зможе вирішити поширені проблеми банків, компаній та пересічних споживачів.

Новий сервіс VisaNet + AI являє собою набір послуг на базі штучного інтелекту.

Відповідно до прес-релізу, даний продукт включає кілька інноваційних концепцій, а також нових додаткових послуг, серед яких Visa Smarter Posting, Visa Smarter Settlement Forecast і Visa Smarter Stand-In Processing (Smarter STIP).

Дані інновації, про які було заявлено ще в серпні 2020 року, використовують високопродуктивну платформу AI Visa, роблячи платежі більш передбачуваними, прозорими і швидкими.

Очікується, що новинка допоможе емітентам поліпшити банківські послуги для власників карток. Зокрема, Visa розробила Smarter Posting – сервіс, який використовує ІІ для виставлення індивідуальної оцінки кожної транзакції в рамках процесу авторизації. Сервіс аналізує деталі транзакції, а також історичні дані для передбачення поведінки клієнта.

За даними компанії, спочатку Visa Smarter Posting буде доступний в Європі з квітня 2021 року трохи пізніше – набуде більш глобальний характер.

Крім цього, компанія Visa розробила сервіс Smarter Settlement Forecast, який дозволяє надавати клієнтам індивідуалізовані 7-денні прогнозні суми розрахунків, які можуть їм знадобитися кожен день.

Даний сервіс використовує інформацію, отриману на основі історичних обсягів розрахунків, макротенденцій, сезонних індикаторів, а також подій, що різко відхиляються – наприклад, пов’язаних з COVID-19, а також дані про транзакції в реальному часі для того, щоб забезпечити високоякісні прогнози відтоку і припливу грошових коштів.

Наступний сервіс, Smarter Settlement Forecast, імовірно буде доступним для відповідних клієнтів через підписку на платформі Visa Analytics. Очікується, що це спростить інтеграцію для клієнтів. В даний час Visa тестує сервіс з трьома компаніями напередодні офіційного запуску в 2021 році.

І ще одна новинка – Visa Smarter Stand-In Processing (Smarter STIP). Дана послуга анонсована в серпні 2020 року, але вже встигла завоювати популярність серед провідних фінансових організацій по всьому світу. Зокрема, Smarter STIP використовує алгоритми глибокого навчання для того, щоб допомогти фінансовим установам збільшити авторизацію транзакцій під час простоїв.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що водії в Україні стають жертвами фейкових штрафів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».