Власники Apple Card тепер можуть здійснювати онлайн-платежі з ПК

  • Юлия
  • 03.07.2020 871

Раніше можливість здійснювати платежі і бачити баланс карти була доступна тільки в додатку Apple Wallet.

За даними представників MacRumors, власники Apple Card зможуть вести бізнес в Інтернеті і перевіряти баланс завдяки відкриттю нового сайту Apple.

Власники Apple Card, увійшовши в систему, зможуть побачити свій баланс, нараховані бали, дати запланованих платежів, загальний ліміт своєї картки.

При необхідності можна скористатися щомісячними виписками – є можливість переглядати і завантажувати через інший розділ веб-сайту. Розділ «Налаштування» дозволяють користувачам додавати банківські рахунки, переглядати акції і переваги мережі Mastercard, управляти запланованими платежами.

Є також розділ підтримки, за яким клієнти можуть зателефонувати в разі виникнення питань, щоб отримати допомогу.

Повідомляється, що раніше всі ці функції були доступні в додатку Wallet. Однак можливість мати онлайн-доступ до інструментів «Apple Card» виявилася корисною для тих, кому більш до вподоби управляти своїми банківськими картами з комп’ютерів, а не з iPhone.

Варто акцентувати увагу, що новинка дозволяє використовувати «Apple Card» без необхідності введення даних в перший раз з iPhone або iPad, що є серйозною зміною, так як користуватися картою зможуть ті, у кого немає iPhone і iPad.

Більш того, користувачі можуть подати заявку на Apple Card на веб-сайті компанії в будь-якому браузері. Apple розсилає електронні повідомлення клієнтам, повідомляючи про оновлення клієнтських угод.

Підписатися на розсилку

Варто зазначити, що технічний гігант активно просував Apple Card протягом останніх декількох місяців. Зокрема, Apple працює з тими, хто постраждав від пандемії COVID-19, і продовжив пільговий період для тих, у кого можуть бути труднощі з оплатою в даний момент. Знаючи, що багато хто все ще бореться з фінансовими наслідками пандемії, компанія працює над способами поліпшення кредитування.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що нового у версії 1.9 платіжного модуля Platon Pay для «чистого» WordPress.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».