Власники розумних годинників Galaxy Watch4 зможуть користуватися Google Pay в Україні

  • Юлия
  • 13.08.2021 2572

Україна увійшла до списку країн, де буде доступний сервіс Google Pay для власників розумних годинників Galaxy Watch4.

Компанія Samsung представила новий годинник 11 серпня, повідомивши, що скоро їх власники зможуть розплачуватися з їх допомогою в магазинах.

Таким чином, Google розширює використання платіжної системи Googl Pay, тому зовсім скоро в Україні офіційно будуть доступні безконтактні платежі на годиннику Wear OS.

Варто відзначити, що до цих пір оплачувати покупки та послуги через Google Pay можна було тільки за допомогою відповідного смартфона Android.

Повідомляється, що в годиннику Galaxy Watch4, крім сервісу Google Pay, також доступні Google Maps, додаток Messages, так що спілкуватися можна навіть на пробіжці.

Крім того, Google оголосив про розширення підтримки Google Pay в Wear OS в 16 нових країнах, включаючи Бельгію, Данію, Чилі, Хорватію, Бразилію, Чеську Республіку, Фінляндію, Ірландію, Нову Зеландію, Гонконг, Норвегію, Словаччину, Швецію, Об’єднані Арабські Емірати, Тайвань та Україну.

У гаманці користувачі також побачать оновлений дизайн програми: в мобільному гаманці тепер стало більше карт і перемикатися між ними значно простіше, повідомляє psm7 з посиланням на блог Google.

Повідомляється, що для того, щоб використовувати Google Pay на своєму Galaxy Watch4, необхідно завантажити додаток в Google Play на smart watch. Потім, після додавання Google Pay, користувач зможе побачити його разом з іншими додатками.

За даними Google, компанія також оновила свій протокол Passes API для того, щоб дозволити державним установам, медичним організаціям і іншим адміністративним органам створювати цифрові «паспорта вакцинації» проти Covid-19 і сертифікати тестування. Користувачі в подальшому зможуть завантажити їх на свій смартфон.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українців захистять від угону фінансового номера: введуть ідентифікацію абонентів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».