До уваги клієнтів та користувачів PSP Platon: ми працюємо в звичайному режимі

  • Юлия
  • 28.02.2022 704

Платіжний провайдер Platon в даний час працює в звичайному режимі, всі платежі проводяться як завжди.

На даний момент усі клієнти PSP Platon обслуговуються як завжди, компанія продовжує забезпечувати всі необхідні інфраструктурні та технологічні рішення для проведення платежів.

Акцентуємо увагу, що всі онлайн-платежі проводяться у звичайному режимі, як на сайтах та додатках клієнтів, так і перекази з картки на картку.

Команда PSP Platon докладає всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійність платежів.

На всі звернення користувачів фахівці онлайн-підтримки відповідають по можливості оперативно, однак можуть бути затримки з відповіддю через об’єктивні обставини. Колл-центр також працює у черговому режимі за стандартним графіком.

На даний момент на платежі та перекази поширюються всі обмеження, передбачені законодавством України та військовим становищем. Зокрема, більшістю банків не підтримують перекази з картки на картку в рахунок кредитних коштів.

Також Національний банк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банки, які перебувають під контролем Російської Федерації. Зазначається, що це «Міжнародний резервний банк» (колишній «Сбербанк») та «Промінвестбанк».

Крім того, у НБУ невідкладно відкрили спецрахунок для збору коштів на потреби Української Армії. На сьогоднішній день на озброєння, техніку, медикаменти та інші необхідні речі вже перераховано 450 млн. гривень. І кошти продовжують активно надходити. Розуміючи важливість мобілізації ресурсів для фінансування оборони, НБУ максимально спростив процедури фінансового моніторингу при прийомі банками готівки для зарахування з цього приводу НБУ для української армії, а також щодо Збройних сил України.

Загалом, банківська система, за даними Нацбанку, працює у колишньому режимі. Водночас регулятор ухвалив постанову щодо обмежень щодо зняття готівки у сумі 100 000 гривень. Роботу валютного ринку зупинено, окрім продажу валюти клієнтам.

Крім того, НБУ надав суттєву підтримку банкам у питаннях забезпечення роботи POS-терміналів для проведення оплат у роздрібних мережах, а також онлайн-оплат.

«Не приймати платіжні картки зараз – щонайменше непатріотичний крок, якому немає жодного виправдання. Особливо сьогодні, коли Україна демонструє світові безпрецедентний приклад героїзму, мужності та єдності перед лицем зла», – зазначив глава НБУ Кирило Шевченко у Facebook.

За словами Шевченка, Нацбанк налаштований та діє рішуче для збереження фінансової стабільності України, а також максимальної підтримки діяльності Збройних сил.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що банки не поспішають підключатися до системи автоматичного арешту рахунків.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».