Всесвітній банк: обсяг грошових переказів впаде на 20%

  • Юлия
  • 22.04.2020 753

За підрахунками фахівців, зниження трудової міграції та обмежувальні заходи в зв'язку з пандемією коронавірусу істотно вплинуть на обсяги грошових переказів в усьому світі.

Так, виходячи з наявних тенденцій, обсяг коштів, що пересилаються мігрантами на батьківщину, з початку карантину знизився на 20% у всьому світі.

Економічна криза, спровокована пандемією коронавируса COVID-19, обумовлена, перш за все обмежувальними заходами практично у всіх країнах світу.

За даними звіту Всесвітнього банку, падіння обсягів і кількості переказів в 2020 році очікується найбільше в сучасній історії.

Так, аналітики банку відзначають в звіті, що скорочення пов’язано значною мірою із зменшенням заробітної плати і зниженням трудової міграції. Як правило, мігранти більш уразливі до втрати робочих місць в період економічної кризи в приймаючій країні.

Таким чином, очікується, що в країнах із середнім і низьким рівнем доходів грошові перекази впадуть на 19,7% – тобто до 445 млрд. USD. За даними досліджень, грошові перекази позитивно впливають на економічне становище населення в країнах даної категорії. Вони знижують рівень бідності, підвищують витрати на освіту, покращують раціон харчування, знижують рівень використання дитячої праці.

Підписатися на розсилку

За даними авторів звіту, грошові перекази грають ключову роль для багатьох домогосподарств в країнах, що розвиваються, вони є життєво важливим джерелом доходу. Нинішня криза і пов’язані з коронавірусом обмеження серйозно позначаються на можливостях трудових мігрантів відправляти гроші на батьківщину.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Visa оновила програму безпеки онлайн-транзакцій.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».