Western Union та MoneyGram скасували комісію за грошові перекази в Україну

  • Юлия
  • 10.03.2022 329

Платіжні системи підтримали Україну у тяжкий період та скасували комісії за грошові перекази до країни.

Варто зазначити, що аналогічне рішення ухвалили ще три платіжні системи, що функціонують на території України – MoneyGram, RIA та IntelExpress. На даний момент тариф складає 0% від суми.

Зазначається, що міжнародні системи платежів Western Union, MoneyGram, RIA та IntelExpress скасували плату за переказ коштів із усіх країн світу в Україну незалежно від каналу відправлення.

Тариф для клієнта-відправника на перекази за вказаними системами платежів становить 0% від суми, повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Це рішення було прийнято на наступний термін: Western Union та RIA – до 31 березня 2022 року; MoneyGram та IntelExpress – термін поки що не обмежений.

Раніше Ощадбанк повідомляв, що отримати перекази за цими системами платежів можна у відділеннях банку. Перелік діючих відділень можна знайти на сайті банку.

Міжнародна система Western Union, один з найбільших гравців на ринку транскордонних грошових переказів, з 1 квітня 2022 року не буде проводити операції всередині Росії.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зняття готівки на касі: де і скільки можна перевести в готівку?

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».