Western Union має намір придбати конкурента: сервіс переказів MoneyGram

  • Юлия
  • 03.06.2020 1286

Один з найбільших сервісів міжнародних грошових переказів Western Union планує купити свого конкурента - MoneyGram, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За даними видання, компанія MoneyGram отримала пропозицію про покупку, однак рішення з цього приводу поки не відомо.

Також повідомляється, що Western Union може відмовитися від угоди, не уточнюючи причин.

За даними Bloomberg, практично по всьому світу сфера грошових переказів на даний момент знаходиться в занепаді. У період пандемії коронавируса і після карантину користувачі надають перевагу користуванню онлайн-платежами більше, ніж готівкою.

Після закриття торгів акції MoneyGram виросли більш ніж на 50%. У свою чергу, котирування Western Union також виросли на 11%.

Одним із співвласників MoneyGram є Ripple – американська fintech-компанія, якій належить 9,95% MoneyGram. Сервіс грошових переказів для здійснення транскордонних операцій використовує продукт On-Demand Liquidity від Ripple.

Варто нагадати, що раніше, в 2017 році, дочірнє підприємство Alibaba Group, китайська компанія Ant Financial, майже купила MoneyGram за суму 1,2 млрд. доларів. Однак цьому завадив Комітет з іноземних інвестицій в США – він заблокував угоду.

Підписатися на розсилку

А в 2019 році MoneyGram уклала з Ripple угоду, в рамках якої в MoneyGram були інвестовані 50 млн. доларів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ затвердив правила використання QR для грошових переказів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».