WhatsApp анонсував QR-коди для малого бізнесу

  • Юлия
  • 21.07.2020 935

Компанія запустила QR-коди для малого бізнесу, які будуть відображатися на упаковці товару, на вітринах або в чеках.

Відвідувачі, відсканувавши код, матимуть можливість отримати доступ до чату, де підприємство може розміщувати відомості про товар, окремі посилання на веб-сайти, Facebook, Instagram, каталоги та інші платформи.

Відзначається, що через додаток для обміну повідомленнями щомісяця бізнес-каталоги переглядають 40 мільйонів людей. У каталогах представлені товари або послуги продавців.

З урахуванням того, що пандемія COVID-19 і пов’язані з нею протиепідемічні заходи особливо сильно вдарили по малому бізнесу, онлайн-торгівля стала єдиним каналом доступу малого бізнесу до покупця.

«Раніше, зіткнувшись з цікавими компаніями, споживачі повинні були додавати їх номери WhatsApp до своїх контактів, за раз по одному номеру. Тепер досить відсканувати QR-код, який компанія відображає на вітрині магазину, квитанції чи упаковці товару», – наголошується в блозі компанії Facebook, якій належить WhatsApp.

На даний момент QR-коди вже використовують Amazon, Ralph Lauren і Diane Von Furstenberg для платежів, встановлення комунікації між покупцями і продавцями або перевірки автентичності продукту.

Підписатися на розсилку

Що стосується таких платформ, як Shopify, eBay, Alibaba, Builder.ai, Venmo, вони розгорнули ресурси для малого бізнесу, включаючи інструменти для мобільних додатків і профілів бізнесу, допомогу в логістиці та інтеграції відео та ін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї «заробили» на фейкових сайтах майже 1,5 мільйона гривень.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».