WhatsApp додасть електронні перекази та платежі

  • Юлия
  • 16.06.2020 914

Марк Цукерберг оголосив про запуск сервісу електронних платежів і переказів на платформі додатку WhatsApp.

На даний момент компанія озвучила плани виходу на ринок Бразилії, жителі якої першими зможуть скористатися цією функцією.

Так, завдяки новинці користувачі WhatsApp зможуть відправляти і отримувати гроші безпосередньо всередині месенджера. Внутрішні платежі будуть здійснюватися за допомогою вбудованої системи онлайн-платежів Facebook Pay.

За даними Цукерберга, користувачі матимуть можливість здійснювати покупки прямо в чаті у місцевих компаній. Підтвердження оплати і переказу буде здійснюватися двома способами: за допомогою шестизначного PIN-коду або ж відбитка пальця.

Комісія для користувачів буде відсутня, проте з компаній буде стягуватися сервісний збір. На даний момент сума збору не уточнюється.

На сьогоднішній день WhatsApp підтримує кредитні та дебетові картки банків Banco do Brasil, Sicredi і Nubank на базі платіжних систем Mastercard і Visa.

«Ми використовуємо відкриту модель, щоб надалі до нас могли приєднатися і інші партнери», – наголошується в повідомленні компанії.

Підписатися на розсилку

Варто нагадати, що в травні компанія Facebook анонсувала Facebook Shops – власну платформу для інтернет-торгівлі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Google трансформує Google Pay і додасть «кнопку для бізнеса».

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».