WordPress VS WooCommerce: як вибрати і підключити платіжний модуль

  • Юлия
  • 20.03.2020 1241

Як більшість компаній, сайт яких працює на такій CMS-платформі, як WordPress, Ви знаєте, що можливості приймати онлайн-платежі за замовчуванням на цьому майданчику немає.

І Ви, ймовірно, вже інтегрували один з безлічі доступних варіантів платіжних плагінів або все ще перебуваєте в пошуку найбільш підходящого для вас рішення.

Оскільки модулі для WordPress пропонують безліч платіжних шлюзів, все що потрібно - це визначити, який з них буде найбільш зручним для вас і ваших клієнтів.

У цій статті на прикладі модуля прийому платежів від PSP Platon ми спробуємо розібратися з тим, які бізнес-вимоги повинен покривати платіжний модуль, а також розберемо питання інтеграції модуля Woocommerce, який допоможе максимально розкрити потенціал вашого бізнесу. Що ж, давайте тоді почнемо.

Простота інтеграції. Перше, з чим Ви можете зіткнутися – так це труднощі в установці. Не так багато компаній, які пропонують модулі Woocommerce, відповідально підходять до користувацького досвіду своїх клієнтів і пропонують нативную установку. Важливо переконатися, що весь процес інтеграції пройде максимально без перешкод для вас. А техсаппорт, в той же самий час, завжди буде готовий прийти на допомогу.

Підключення платіжного рішення від Platon проходить повністю без участі розробників, а весь процес не займе у вас більше 10 хвилин часу разом з консультацією від техпідтримки. Нижче ми більш детально розпишемо всі кроки інтеграції платіжних модулів Woocommerce і WordPress.

Широкий вибір методів оплати. Ви також повинні звернути увагу на те, які можливі платіжні методи пропонує компанія, яка надає Вам платіжне рішення. Важливо, щоб модуль підтримував найпопулярніші платіжні методи, такі як VISA / MasterCard, Простір, а також “оплата в один клік” Apple Pay, GooglePay, Masterpass, VisaCheckout, Це забезпечує стан комфорту як для вас, так і для ваших покупців.

Кастомізація платіжної сторінки. Процес оплати товару повинен проходити безперешкодно, як з технічної точки зору, так в питаннях UI. Адже деяким користувачам важливо відчувати себе, в першу чергу, в безпеці і залишатися в звичному для них інтерфейсі. Але не останнє значення має те, наскільки сама форма буде user friendly для користувачів. Тому, буде плюсом, якщо компанія пропонує свою якісну і добре протестовану платіжну форму, в той момент як вас поки немає часу на складання дизайну для сторінки оплати.

Тарифна сітка. Не останнє місце займає той факт, яку комісію стягує платіжний шлюз за обробку транзакцій. Не секрет, що деякі провайдери встановлюють фіксований тариф, незалежно від обороту компанії і специфіки бізнесу. В такому випадку, варто звернути увагу, наскільки клієнтоорієнтованим є платіжний провайдер і чи готовий він підтримувати міцні партнерські відносини з вами, встановлюючи тарифи індивідуально.

І важливо пам’ятати, що низький рівень комісії в разі онлайн-платежів зовсім не є перевагою компанії, адже тоді перед вами буде стояти вибір між життєво важливими функціями з прийому платежів, хорошим рівнем сервісу і, перш за все, результативністю платіжного рішення.

Woocommerce vs WordPress

До вибору платіжних модулів для сайту варто також підходити з точки зору специфіки торговельної площадки. Наприклад, якщо ваш онлайн-бізнес працює на так званому “чистому WordPress”, тобто, основна діяльність не вимагає особливих комерційних надбудов, вам підійде платіжний модуль WordPress. У цю категорію входять блоги, новинні ресурси, а також невеликі лендінг-пейдж.

У той же час, якщо ви працюєте в індустрії e-commerce, то для прийому онлайн платежів на вашому сайті одним з найбільш популярних і ефективних рішень буде модуль Woocommerce. Цей плагін виглядає як природне розширення WordPress і містить всі необхідні функції для створення і управління інтернет-магазином.

Обидва платіжні модулі практично не відрізняються установкою. Все, що потрібно – це 10 хвилин вашого часу. Досить тільки завантажити необхідні дані на Ваш комп’ютер і, слідуючи інструкціям на сайті PSP Platon, здійснити установку.

Прийом платежів на сайті можливий після установки модуля WooCommerce або OSCommerce, а також і для сайтів без додаткових плагінів для e-commerce налаштувань.

Етапи установки модуля онлайн-оплат картами «Platon Pay» для WordPress:

Можливо 2 способи встановити модуль на Ваш сайт:

1. Завантажити плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейса WordPress і встановити через адмін консоль.

2. Додати плагін онлайн-оплат картами безпосередньо на сайт, через адмін консоль, встановивши його з офіційного маркетплейса.

3. Після успішної установки Вам необхідно «Активувати» ваш плагін

4. У боковому меню адмін-консолі вибираємо «Platon Pay»

Після чого, Вам необхідно будь-яким зручним для вас способом зв’язатися з нашим менеджером, який розповість як отримати доступ до особистого кабінету.

Підписатися на розсилку

На що варто звернути увагу?

Пам’ятайте, що вибір відповідного платіжного модуля повинен бути максимально осмисленим. Адже процес оплати товарів для онлайн-бізнесу займає ключову роль в customer journey і в першу чергу впливає на платіжну конверсію, показник покинутих кошиків, а згодом і на retention. Тому, щоб досягти успіху в електронній комерції, вам необхідно зробити обробку платежів максимально доступною, безпроблемною і безпечною.

Якщо у вас ще залишилися питання щодо інтеграції платіжних модулів для WordPress чи Woocommerce, пишіть свої питання на пошту [email protected] або відразу залишайте заявку на підключення!

А також діліться в коментарях, який платіжний модуль Ви використовуєте прямо зараз?

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».