Японія зіткнулася з нестачею номерів банківських карток

  • Юлия
  • 27.08.2020 966

На фоні стимулювання електронних платежів і сплеску онлайн-покупок в період пандемії Японія зіткнулася з незвичайною проблемою – нестачею номерів кредитних карток.

Як повідомляється в місцевій пресі, в країні закінчуються 16-значні номери стандартних кредиток.

Відзначається, що в Японії станом на 2019 рік було близько 283 млн кредитних карток. Але з жовтня минулого року їх число різко зросла. Зокрема, з того часу, як уряд ввів систему нарахування балів за використання безготівкових транзакцій.

Додав масла у вогонь карантин, спрямований на протидію Covid-19, в результаті якого карткові платежі стали ще більш популярнішими.

Так, в рамках стандартних карток перші 6 вказують на країну, що випустила картку, бренд і іншу ідентифікаційну інформацію. У той час як решта десять – визначаються банком-емітентом.

За даними японського видання Mainichi Shimbun, емітенти вже зараз стурбовані тим, що зовсім скоро виникне нестача комбінацій цифр, починаючи з сьомої.

За даними фахівців, одним із способів вирішення питання є додавання ще однієї цифри до картки, але це може викликати в майбутньому шквал збоїв і коштувати десятки мільярдів йен.

Підписатися на розсилку

За даними карткових компаній, Японія хоче уникнути максимального збільшення числа цифр. Але в кінцевому підсумку емітентам залишається єдиний вибір – нести тягар витрат самостійно, відзначають фахівці. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Visa зменшує кількість відхилених транзакцій за допомогою штучного інтелекту.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».