За місяць українці продали рекордний обсяг валюти

  • Юлия
  • 12.01.2022 271

Обсяги продажів іноземної валюти населенням – як готівкової, і безготівкової – у грудні стали найбільшими протягом минулого року.

За даними Національного банку України, у грудні 2021 року українське населення продало валюти на 2,76 млрд доларів. При цьому купили – на 2,51 млрд доларів.

Зазначається, що продаж населенням готівкової валюти минулого місяця зріс до 2,23 млрд доларів США в еквіваленті, водночас покупка зменшилася до 1,98 млрд доларів.

Крім того, за даними Нацбанку, продажі безготівкової валюти населенням минулого місяця зросли до 521,45 млн. доларів. При цьому покупка зменшилася до 528,94 млн. доларів.

Ця статистика показує, що обсяги продажу готівкової та безготівкової валюти населенням України у грудні 2021 року стали найбільшими за минулий рік.

Загалом НБУ зазначає, що із серпня 2021 року населення України купує більше валюти, ніж продає. Ця тенденція спостерігалася протягом 5 місяців. Купівля найбільшого обсягу валюти припала на кінець року – на грудень.

Зокрема, у листопаді населення продало банкам 2,332 млрд доларів готівкової та безготівкової валюти в еквіваленті, а купило 2,698 млрд доларів. Місяцем раніше, у жовтні, населення продало банкам 2,207 млрд доларів готівкової та безготівкової валюти в еквіваленті, а купило 2,272 млрд доларів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали, що обсяг проблемних кредитів в Україні за минулий рік скоротився на 17%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».