Поліція затримала українця, який зламував акаунти фінансових бірж

  • Юлия
  • 10.02.2020 1014

Кіберполіція України затримала 25-річного українця, який зламував акаунти криптовалютних бірж.

Чоловік користувався спеціалізованим шкідливим програмним забезпеченням, за допомогою якого зламував акаунти і спустошував рахунки своїх жертв.

За даними кіберполіції, затриманий був учасником закритих хакерських форумів, на яких купував бази даних з логінами і паролями акаунтів криптогаманців.

Крім того, він попередньо придбав і модифікував шкідливе ПО, за допомогою якого здійснював несанкціоноване втручання в захищені системи логічної захисту інтернет-ресурсів.

Отримавши доступи до акаунтів криптобірж, зловмисник виводив звідти кошти на власні рахунки. Під час обшуку за місцем проживання фігуранта було вилучено ноутбук, комп’ютер, заражений шкідливим ПЗ і мобільний телефон.

Попередній огляд вилученої техніки фахівцями кіберполіції показав наявність шкідливого програмного забезпечення та конфіденційної інформації, що стосується електронних платіжних систем, паролей від електронних поштових скриньок, ключів від акаунтів криптовалютних бірж.

За даними кіберполіції, за даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку) КК України. Затриманому загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські підприємці почали тестувати РРО.

Получив доступы к аккаунтам криптобирж, злоумышленник выводил оттуда средства на собственные счета. Во время обыска по месту жительства фигуранта были изъяты ноутбук, компьютер, зараженный вредоносным ПО и мобильный телефон.

Предварительный осмотр изъятой техники специалистами киберполиции показал наличие вредоносного программного обеспечения и конфиденциальной информации, касающейся электронных платежных систем, паролей от электронных почтовых ящиков, ключей от аккаунтов криптовалютных бирж.

По данным киберполиции, по данному факту возбуждено уголовное производство по ч. 1 ст. 361 (Несанкционированное вмешательство в работу компьютеров, автоматизированных систем, компьютерных сетей или сетей электросвязи) УК Украины. Задержанному грозит до 3 лет лишения свободы.

Напомним, ранее мы писали о том, что украинские предприниматели начали тестировать РРО.

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».