Зарплату в віртуальній гривні першими отримають співробітники Мінціфри

  • Юлия
  • 16.08.2021 2598

Україна продовжує лідирувати за швидкістю адаптації до електронних активів серед інших країн.

Зокрема, зовсім скоро українці зможуть отримувати зарплату віртуальною гривнею.

І першими «електронну зарплату» отримають співробітники Міністерства цифрової трансформації.

Про це повідомляє сайт rbc.ua з посиланням на інтерв'ю міністра цифрової трансформації Михайла Федорова для телеканалу «ТСН».

Зокрема, Михайло Федоров повідомив, що питання про виплату заробітної плати співробітникам Міністерства цифровий трансформації в електронній гривні – один з перших пілотів на порядку денному у міністерства.

Михайло Федоров зазначає, що на даний момент жителі України займають перше місце в світі з адаптивності до віртуальних активів.

На його думку, така відкритість технологій може стати одним з переваг України в світі. Він також підкреслив, що такі тенденції залучають додаткові інвестиції в бізнес і в Україні в цілому.

Варто відзначити, що на даний момент Нацбанк продовжує розробку електронної гривні. Потенційно вона може бути використана для виплати заробітної плати, а в подальшому – для виплати соціальної допомоги, будь то субсидія або інші види виплат, які потребують обмеження нецільового використання.

Проте, на даний момент експерт відзначає, що починати тестування електронної гривні з соціальних виплат недоцільно – для початку потрібно вивчити досвід інших країн, протестувати технологію і отримати споживчий досвід, повідомляється в інтерв’ю для tsn.ua.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про топові види шахрайства з банківськими картками згідно з дослідженнями НБУ.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».