Методи оплати для вашого сайту або додатку

PSP Platon підтримує найпоширеніші платіжні методи в Україні – як оплату карткою, так і електронними гаманцями. Правильний вибір платіжних методів дозволяє збільшити конверсію і монетизувати максимальну кількість можливих користувачів. Завдяки модулям PSP Platon Ваші користувачі зможуть оплачувати товари за допомогою Google Pay, Apple Pay, VisaChekout, Приват24 і MasterPass.

Якщо ви не можете вирішити який з платіжний методів підключити до свого магазину, зв’яжіться з нашою командою і вони проконсультують Вас по всіх платіжних методах!

Підключитися

Підключення одночасно декілька методів оплати через PSP Platon підвищує конкурентну спроможність онлайн-сервісів. Дозвольте своїм покупцям самостійно вибирати способи оплати на сайті або в додатку, який буде для них найбільш оптимальним.

Платіжний провайдер Platon подбає про безпеку і надійність онлайн-оплат. Платежі через PSP Platon здійснюються в рамках міжнародного стандарту безпеки PCI DSS (запобігають крадіжку особистих даних, фроду і регулюють відшкодування витрат).

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».