Apple Pay – платежі з телефону

Підключитися

Зручний платіжний метод для онлайн-сервісів, за допомогою якого власники iPhone можуть миттєво оплатити покупку на сайті або в додатку.

Покупцеві не потрібно вводити дані своєї платіжної карти для оплати товару на сайті. Йому достатньо один раз прив’язати банківську карту до свого Apple Wallet, після чого можна легко і швидко оплачувати товари в один клік в тих магазинах, де є така функція. Досить просто вибрати цей спосіб оплати і гроші автоматично списуються з рахунку. Цей метод оплати гарантує торговцю:

  • Збільшення кількості успішних оплат і підвищення за рахунок цього рівня конверсії на сайті / в додатку.
  • Високий рівень безпеки транзакцій, які підтверджуються за допомогою біометричних даних або пін-кодом.
  • Скорочення часу оплати та «шляху клієнта» на сайтах і в додатках – оплата здійснюється в один клік.
  • Повний супровід в процесі інтеграції і подальше обслуговування з боку PSP Platon.
  • Зручна звітність про всі проведені операції.

В Україні Apple Pay почав широкого розповсюджуватись досить недавно – з 2018 року, з тих пір кількість гаманців Apple Pay перевищило 2 млн. За даними Apple, понад 31% власників iPhone користуються Apple Pay. Україна стала 28-ю країною в світі, де запущений цей сервіс. Крім того, в в нашій країні швидкими темпами зростає кількість банків, які підключають свої картки до системи Apple Pay.

Як працює Apple Pay

Для того, щоб оплатити товар за допомогою Apple Pay на вашому сайті, покупцеві достатньо мати гаманець Apple Wallet. Процес оплати досить простий:

  1. Користувач iPhone додає в Apple Wallet діючу картку (або декілька)
  2. При оплаті товару на вашому сайті користувач натискає на кнопку «оплатити Apple Pay» або вибирає даний варіант із запропонованого списку методів оплати.
  3. Кошти знімаються зі вказаної користувачем банківської картки.

Як підключити Apple Pay на сайті або в інтернет-магазині

Торговці легко можуть підключити метод оплати Apple Pay на свій сайт або в додатку в найкоротші терміни, слідуючи інструкціям фахівців PSP Platon.

Підключивши Apple Pay, ви істотно поліпшуєте платіжний досвід своїх клієнтів, що в свою чергу призводить до підвищення конверсії платежів на сайті.

В основі технології лежить безпека, простота і конфіденційність. Усі транзакції авторизується унікальним одноразовим кодом безпеки. А підтвердження платежу здійснюється за допомогою Face ID, Touch ID або пароля – на розсуд користувача. При цьому покупці не залишають стороннім особам номер картки, термін її дії, CVV-код або будь-які інші платіжні дані.

Для того, щоб підключити Apple Pay на сайті, торговець повинен відповідати ряду вимог безпеки. Ознайомитися з вимогами більш детально ви зможете в розділі Документація на нашому сайті.

Підключення методу оплати Apple Pay дозволяє торговцям не тільки поліпшити користувальницький досвід, але і збільшити кількість так званих «спонтанних покупок». Це відбувається за рахунок того, що оплата проводиться практично миттєво, користувач не відволікається на введення даних, 3D-Secure та інші способи підтвердження, властиві різноманітним методам оплати онлайн.

Якщо ви хочете підключити Apple Pay в магазині, онлайн-школі, на сайті продажу квитків або іншому онлайн-сервісі, а також в додатку за допомогою PSP Platon, заповніть форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни, щоб уточнити деталі співпраці і відповісти на будь-які питання, що виникають в процесі підключення.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».