Mastercard – онлайн оплата картками

Підключитися

Mastercard – платіжна система, яка займає лідируючі позиції на ринку безготівкових платежів в Україні. На даний момент більше двох третин платежів в Україні припадають на картки міжнародної платіжної системи Mastercard.

Наявність методу оплати картами Mastercard дозволить Вашому сервісу істотно підвищити обсяг онлайн-оплат. Ваші покупці зможуть з легкістю оплачувати товари онлайн з України, а також інших країн світу. Дебетові та кредитні банківські картки Mastercard приймаються до оплати в 210 країнах.

Прийом онлайн-платежів за допомогою MasterCard

Щоб підключити платіжний метод Mastercard на сайті за допомогою PSP Platon не знадобиться багато зусиль – це займе мінімум часу завдяки докладним інструкціям і радам наших фахівців.

Незалежно від сфери Вашого бізнесу, Ви зможете з легкістю підключити оплату Mastercard, щоб урізноманітнити способи оплати на сайті з десктопних пристроїв і Mastercard mobile. На ваш вибір будуть запропоновані різні способи інтеграції – мобільні SDK, готові модулі для CMS (найпоширеніші системи управління контентом), а також підключення по API, якщо в цьому є необхідність.

Більш детальні інструкції як підключити платіжний метод Mastercard на свій сайт Ви знайдете в нашому розділі «Документація». Якщо у Вас залишаться питання, сміливо звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які нададуть підтримку на всіх етапах підключення і подальшої співпраці.

Будучи на українському ринку з 2012 року, PSP Platon удосконалює свої послуги, пропонуючи клієнтам найбільш ефективні та безпечні способи прийому платежів на сайтах і в додатках. Безпека платежів – найважливіша складова онлайн-оплати на будь-якому інтернет-ресурсі. Команда Platon вживає всіх необхідних заходів для того, щоб Ви не турбувалися про безпеку оплати на Вашому сайті. Захист платежів через PSP Platon здійснюється за європейськими протоколами Protective Security Detail 2.0 і General Data Protection Regulation з використанням антифрод-системи і технологій SecureCode від міжнародної платіжної системи Mastercard.

MasterCard Secure Code – це технологія забезпечення безпеки банківських карт MasterCard за допомогою секретного коду, який захищає їх від несанкціонованого використання карт під час оплати покупок в інтернет-магазинах. Код відомий тільки власнику картки і банку-емітенту, що забезпечує високий рівень безпеки під час онлайн-покупок. Таким чином, клієнт Вашого онлайн-сервісу або Інтернет-магазину зможе оплатити товари або послуги карткою MasterCard з найменшими ризиками виникнення шахрайства.

Щоб підключити платіжний метод MasterCard на своєму сайті або в додатку, заповніть форму нижче на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб детально проконсультувати з усіх питань.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».