Masterpass – онлайн оплата картками

Підключитися

Електронний гаманець Masterpass by MasterCard – це зручний спосіб онлайн-оплат з будь-якого гаджета.

У 2016 році Україна стала 32-ю країною світу, в якій була реалізована платформа Masterpass. Перевагами електронного гаманця вже користуються понад 270 тисяч торговців і мільйони покупців у всьому світі. Підключіть свій бізнес до Masterpass від PSP Platon і приймайте оплати швидко і безпечно. На даний момент в Україні понад 2,5 тисячі торговців вже гідно оцінили цей метод оплати.

Як підключити Masterpass на сайті або в додатку

Щоб ваші покупці змогли оплачувати товари за допомогою Masterpass з комп’ютера, смартфона або планшета, досить підключити сервіс на свій сайт, слідуючи інструкціям фахівців PSP Platon.

Власників, які бажають підключити Masterpass в інтернет-магазині, онлайн-сервісі або в додатку, повинні відповідати ряду вимог, які ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Документація».

Платіжний метод Masterpass має високий рівень безпеки. Сховище реквізитів карток ваших клієнтів знаходиться під захистом системи безпеки платежів Mastercard. Клієнту необхідно лише зареєструвати картку в електронному гаманці Masterpass, щоб користуватися ним на будь-яких сайтах, де є даний метод оплати. При повторній покупці на вашому сайті йому вже не потрібно буде вводити дані картки, що істотно скорочує час покупки. Це позитивно позначається на підвищенні платіжної конверсії, так як покупців нічого не відволікає від процесу оплати.

Платформа підтримує платіжні картки Visa і Mastercard, всього покупець може додати до 5 карток і оплачувати товари на вашому сайті будь-якою з них. Об’єднуючи фіджітал-технології, QR і онлайн-платежі, платіжний метод Masterpass став одним з лідерів на українському ринку електронної комерції. Будучи комплексним рішенням, даний інструмент дозволяє користувачам оплачувати товари в інтернеті, а також офлайн-послуги – наприклад, послуги АЗС, служб доставки, квитки тощо.
Підключення платіжного методу Masterpass дозволить дати вашим клієнтам зручний, інноваційний інструмент оплати, а вам – розширити канали обслуговування.

Установка даного методу оплати на вашому сайті або в додатку за допомогою PSP Platon займе мінімум часу. Для цього достатньо заповнити форму нижче, а наші фахівці з вами зв’яжуться, щоб відповісти на всі виникаючі питання, а також проконсультувати з усіх етапів підключення і подальшого обслуговування.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».