Приват24 – платежі картками на сайті

Підключитися

В Україні активно розвиваються системи інтернет-банкінгу і для користувачів даний метод оплати стає все більш звичним.

Багато українців надають перевагу оплаті через онлайн-банкінг, так як це дозволяє не тільки миттєво оплачувати товари, але і зберігати історію покупок для обліку фінансів. Ваші покупці зможуть швидко і безпечно здійснювати оплату на сайті за допомогою Privat24 з карт найпоширеніших в Україні платіжних систем Mastercard і Visa.

А враховуючи, що в Україні відзначається бум мобільних платежів, чим більше способів оплати ви дасте своїм покупцям, тим більшу лояльність ваших клієнтів ви в результаті отримаєте.

Як підключити Privat24 на сайті або в додатку

Перед тим, як підключити на сайті платіжний метод Privat24, ознайомтеся з вимогами до мерчантів, які ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Документація». Зокрема, сайт торговця повинен відповідати вимогам міжнародних платіжних систем, продавати тільки дозволену законом продукцію тощо.
Заповніть форму нижче, щоб почати приймати платежі з Privat24 на сайті або в додатку. Наші менеджери з вами зв’яжуться, щоб докладніше розповісти про те, як підключитися до Приват24. Доречі, експерти PSP Platon розкажуть про всі етапи підключення з покроковими інструкціями і нададуть супровід в підготовці необхідних документів і договорів.

Оплата через Privat24 на сайті дасть можливість користувачам вашого сервісу або інтернет-магазину купувати товари в один клік, без введення номера карти, термінів дії та CVV-коду. Для оплати товару досить просто підтвердити платіж в особистому кабінеті банку.

Завдяки гнучкій анти-фрод системі вдається досягти більш високого рівня конверсії платежів. Інтернет-еквайринг PSP Platon не передбачає обмежень з максимальної або мінімальної суми онлайн-платежу на вашому ресурсі. У разі необхідності ви можете встановити обмеження по сумі проведення транзакцій самостійно в «Особистому кабінеті». Також в особистому кабінеті користувача ви можете отримати інформацію про всі операції і подивитися статистику транзакцій за даним методом оплати.

Крім того, фахівці нашої технічної підтримки завжди раді допомогти розібратися вашим клієнтам в причинах неуспішних оплат, якщо такі мають місце бути.

Незалежно від того, на якій платформі написаний ваш сайт, ми допоможемо легко і швидко інтегрувати платіжний метод Privat24. При дотриманні всіх інструкцій, наші фахівці допоможуть вам швидко підключити модуль Privat24 або інтегрують метод оплати по API, в залежності від ваших потреб.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».